Göğüslerinize cazibe kazandırın

Göğüslerinize cazibe kazandırın

Göğüslerinizi kendi çabanızla büyütmek istediğinizde bunun çoğunlukla imkansız veya en azından çok zor olduğunun farkına varırsınız; zira göğüs hacmi adipoz dokusu denilen, derialtı yağ dokusuna bağlıdır. Göğüslere şekil ve hacim veren adipoz doku  miktarını arttırmak için daha çok yemek yemelisiniz (daha çok kalori almak). Harcadığınızdan çok kalori aldığınızda fazladan elde edilen enerji vücut tarafından yağ olarak depolanır.

 

  

Bu yöntem, vücudun diğer bölümlerine ilişkin estetik sorunlara neden olur. Kadın olarak şüphesiz bildiğiniz gibi, yağlar sadece istediğiniz yerde artmaz, tam tersine, özellikle vücudun istenmeyen yerlerinde birikir. Bir iki cup ölçü artışı vaat eden göğüs büyütme maddelerine sakın kanmaynız. Şimdi bildiğiniz gibi, göğüs hacmini bir iki cup ölçüsü büyütmek, ya dokusunu arttırmak demektir ve (yerel estetik müdahale hariç) tek bir bölge ile sınırlı kalması gerçekten imkansızdır.

 

Temel yağlar

 

Ancak, temel yağlardan yararlanabilirsiniz. Temel yağ, eterik ya ve aromatik yağ, tüm bitki ve ağaçlarda bulunan uçucu yağların farklı isimleridir. Eterik yani uçucu olması bu yağların

 

Göğüslerinizi kendi çabanızla büyütmek istediğinizde bunun çoğunlukla imkansız veya en azından çok zor olduğunun farkına varırsınız; zira göğüs hacmi adipoz dokusu denilen, derialtı yağ dokusuna bağlıdır. Göğüslere şekil ve hacim veren adipoz doku  

özelliklerinden biridir. Temel yağ denir çünkü olmazsa olmaz: bu yan eksikliği, bitkinin ölümüne neden olur. Aromatik, çünkü bitkilerin tipik kokusu bu yağdan kaynaklanır. Yağ, bazen çiçekte bulunur, örneğin gül yapraklarında, bazen meyvede, örneğin portakal kabuğunda. Ancak, tohum, yaprak, sap, ağaç gövdesi gibi bitkinin diğer bölümlerinde de eterik yağlar bulunur. Aromaterapi, eterik yağların yardım ile insanın ruhsal ve fiziksel durumunu büyük ölçüde iyileştirme yöntemidir. Yağlar değişik şekilde kullanılabilir ve seçilen uygulama yöntemi tedavi edilecek rahatsızlığa göre değişir.

Temel göğüs büyütücü jel

 

CC Bust Booster jelin etkisi, temel yağlara dayanır. Jel, içerdiği yağ esaslı maddeler sayesinde cildin beslenmesi ve zenginleşmesini sağlayan ideal bir yöntemdir. CC Bust Booster jel, Calendula Officinalis (kandil çiçeği), Fucus Vesiculosus (bir deniz yosunu), Cananga Odorata (kokulu kananga), Citrus Amara (turunç) gibi, değişik bitkilerden elde edilen ve her biri eterik ya olarak da kullanlan birçok temel yağlar içerir. Jel uygulaması farklıdır: Uygun bir taşıyıcı ile tatbik edilen bileşim, ciltte daha uzun süreli kalır ve daha derinlemesine etkili olur.

BUST BOOSTER İÇERİĞİNDE NELER VAR?

 

Temel göğüs büyütücü jel CC Bust Booster jelin etkisi, temel yağlara dayanır. Jel, içerdiği yağ esaslı maddeler sayesinde cildin beslenmesi ve zenginleşmesini sağlayan ideal bir yöntemdir. CC Bust Booster jel, Calendula Officinalis (kandil çiçeği), Fucus Vesiculosus (bir deniz yosunu), Cananga Odorata (kokulu kananga), Citrus Amara (turunç) gibi, değişik bitkilerden elde edilen ve her biri eterik yağ olarak da kullanılan birçok temel yağlar içerir. Jel uygulaması farklıdır: uygun bir taşıyıcı ile tatbik edilen bileşim, ciltte daha uzun süreli kalır ve daha derinlemesine etkili olur.

 

CC Bust Booster jeli, cilt hücrelerini gençleştiren, nemlendiren ve hücre metabolizmasını canlandıran değerli bileşimleri içerir. CC Bust Booster jeli sadece göğüslere dolgunluk kazandırmakla kalmaz, ayrca cilde sağlamlık ve esneklik verir.

 

Büyütücü ve sağlamlaştırıcı

 

Calendula’nın doku tamirindeki etkisi kanıtlanmıştır. Hücrelerin metabolizmasını canlandırır ve cilt dokusundaki kolajen üretimini artırır. Kolajen, göğüsleri esnek ve gergin tutan, sağlamlığı artran ciltte bulanan bir albümindir

 

Jel, ciltteki kan akımını hızlandırarak hücrelerin daha çok oksijen almasını sağlar. Göğüs dokusundaki kan akımının hızlanması ile göğüsler gelişir ve büyür.

 

Bakım sağlayıcı ve yumuşatıcı

 

Fucus Vesiculosus’un şifalı etkisi, asırlardan beri bilinir ve örneğin kilo sorunu ve selülit tedavisinde bu özelliğinden yararlanılmaktadır. CC Bust Booster jelinde bulunan bu madde, göğüs cildini doğrudan sağlamlaştırır.

 

Cilt bakm konusundaki mükemmel özellikleri ile tanınan Citrus Aurantium Amara, canlandırır ve tahrişi giderir. Çoğu cilt bakım kremlerinde bulunur. Marigold (kadife çiçei) ekstrakıt, tipik Citrus Amara ekstrakt gibi koruyucu bir etkiye sahip olup, ayrca cildi temizler, nemlendirir ve yumuşatır.

 

CC Bust Booster jelin ana maddesi doğal ektractların yağıdır. Kokusu çok hoş ve eşsiz ekstrakt karışımından dolayı rahatça ayrt edilebilir. CC Bust Booster jeli, tanınmış parfümlerde de kullanlan kokular ile çok diğişik bir ürün olmuştur.

 

Optimal bakım

 

Ürünümüz kozmetik bakım ürünlerine dahil olduğundan, CC Bust Booster, cilt bakım sektöründe ayrı  bir sınıf oluşturur. Zira, Bust Booster jelin fonksiyonu, örneğin piyasadaki diğer yumuşatıcı ve nemlendirici kremlerden çok farklıdır.

 

Zayıflatma, anti selülit, göğüs estetiği gibi sektör kesitleri gittikçe spesifik markalardan Loréal, Garnier, Diadermine ve Dove gibi popüler markalara kaydığına şahit oluyoruz.  CC Cosmetics  henüz bu son gruba dahil sayılmaz.  Ona rağmen, göğüs büyütücü bir ürünü uygun  fiyata müşterilere sunmayı başardık.  En spesifik markalar bile örneğin Breast Gro, ürünlerini daha cazip fiyatlarda pazarlayabilmek amacıyla, fito östrojen ve kan akım canlandırıcı madde temeline dayanır.

 

Jelin hücre yapısını yeterince etkileyebilmesi için sadece epiderm kısmına değil, derinlemesine cilde nüfus etmesi arttır. Büyütme özelliğinin tam ortaya çkması için alt cilt dokularına kadar ulaşması gerekir. Aktif maddeleri cildin alt kısımlarına ulaştıran taşıyıcı madde, çok hassas bir cildi tahriş edebilir.  Ürünlerimizin problem yaratmasını hiç istemeyiz ancak müşterilerimizin ”birkaç dakika içinde göğüs büyütme” beklentisinin de farkındayız.  Onun için en etkili maddeler kullanıyoruz.

 

CC Bust Booster’da bulunan maddeler, kozmetik ve bakım sektöründe sıkça kullanılan maddelerden farklı değildir.  Bust Booster içeriklerinin birçoğu, seçkin markaların masaj ve güneş yalarında da bulunur.

 

Cobeco Cosmetics, elden geldiği kadar satış sonrası takibin perakende satıcı ile başlatılmasna çalışır.  CC Bust Booster jeli tanıtırken, ilk kullanım öncesi test yapılması konusunda müşteriyi uyarmaları gerektiğini vurgularız. Nitekim vücuda yabancı bir maddenin girmesi söz konusudur.  Ambalajda da kullanım öncesi bir parmak ucu jel ile koltuk alt testi yapması konusunda tüketiciyi uyarırız.

 

* Uyarı yaparken, tüketicinin örn. saman nezlesi gibi bir rahatsızılğı varsa, bünyesinde alerjik reaksiyona neden olan ve uzak durması gereken maddeleri bildiğini varsayarız.  Bazı doğal ekstraktlar, örnein Marigold ekstrakt, alerjik reaksiyona neden olabilir.

CC Bust Booster jeli ne zaman kullanırsınız?

 

CC Bust Booster jeli esasında, bakım amaçlı da kullanılabilen, yeni kozmetik bir üründür. Özenli dekolte bakım, tipik saç ve tırnak bakımı gibi, size kendinizi daha dişi hissettirir. Daha dolgun göğüs sayesinde öz güveniniz artar. Sağlamlaştırıcı etkisini hemen gösteren CC Bust Booster jeli, iyi görünmenin sizin için önemli olduğu anlarda kullanabilirsiniz. Şimdiye kadar CC Bust Booster jeli kullanmış olan hanımlardan birçoğu, jelin kullanımını, akşam gezmeleri, parti veya önemli randevu hazrlıklarının vazgeçilmez bir parçası olarak benimsemişlerdir bile. Cilde en iyi şekilde nüfus etmesi için CC Bust Booster jeli duştan sonra kullanınız.

 

CC Bust Booster jeli nasıl uygularım ve etkisi ne zaman belli olur?

 

Bust Booster birkaç dakika içerisinde göğüslerinizin daha dolgun görünmesini sağlar.Bust Booster göğüslerinizi sıkılaştrarak daha dik görülmesini sağlar.Küçük bir miktar Bust Booster '' parmaklarınıza sürünüz ve göğüslerinizin alt kısmından başlayarak dairesel haraketlerle yukarıya doğru, göğüsünüze masaj yaparak uygulayınız. Jel tamamen emilene kadar masaja devam ediniz. Günde 3 defadan fazla uygulama yapmayınız. Kullanmadan önce küçük bir miktar kolunuza sürünüz kaşıntı yada kızarıklık olursa kullanmayınız.

Sarkık, gevşek, küçük, çatlak, farklı büyüklükte olan ve form bozukluğu olan göğüsler için formüle edilmiş üstün bir üründür. Çoğu kadın gözle görülür değişime 3 ayda ulaşabilir. Sonuçlar doğal, güvenli, uzun süreli ve kalcı olabilir.

 

Uyarı: Günde 3 defadan fazla uygulama yapmaynız.Kullanmadan önce küçük bir miktar kolunuza sürünüz kaşıntı yada kızarıklık olursa kullanmayınız.

KİMLER İÇİN


Göğüs hacminin yetersiz olduğunu veya göğüslerin doğal sağlamlığının azaldığını düşünen hanımlar, göğüs dekoltesi optimal bir görünüm kazandırmak için mutlaka CC Bust Booster jeli denemelidir. CC Bust Booster jeli kullandıktan hemen sonra fark göreceksiniz: daha sağlam ve dolgun bir göğüs silueti ve göğüslerin güzel şeklini (yeniden) sağlayan daha sağlıklı ve gergin bir cilde sahip olacaksınızTESLİMAT VE GARANTİ

Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması kesinlikle ürün içeriğini bilmemektedir. Ürünleriniz hediyelik ürün olarak yollanmaktadır. Kutu üzerinde Normal Medikal yazmaktadır. Ürünleriniz isminize gönderildiğinden dolayı 3. kişiler teslim alamaz.

 

Aynı gün sevkiyat 09.00 ile 16.00 arası alınan tüm siparişleri aynı gün yükleme garantisi. Eğer siparişiniz çalışma saatleri dışında gelirse siparişi takip eden ilk çalışma gününde yüklenir.

 

Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Eğer ürününüzü 7 gün içerisinde almazsanız, siparişiniz bize geri gelecektir.


11

Seda, Yaş:37 Ankara 31.01.2009


Göğüslerimin acil bakıma ihtiyacı olduğunu ve bunun için uygun bir ürün arayışı içerisinde olduğumu yurt dışındaki bir arkadaşıma anlattm. Kendisinin bizzat denediği Bust Booster'ı bana tavsiye etti.Türkiye'de bu ürünü bulabileceğimi hiç düşünmemiştim. Ta ki sizinle tanışana kadar.Arkadaşımda yarattığı etkiyi bildiğim için tereddütsüz ürününüzü kullanmaya başladım.Sonuç mu: "Tek kelimeyle mucize"


Azize, Yaş: 24 Konya 24.01.2009


Ürününüzü deneyeli 2 hafta oldu ve sonucuna kendimde inanamadım.Bu kadar etkili bir ürünü hizmete sunduğunuz için size teşekkür ederim.


Nihal, Yaş: 41 Adapazar 24.01.2009


Merhaba, mesleğim gereği yoğun bir iş tempom var. Bu yoğunluğa zihnen ve bedenen ayak uydurmak oldukça zor bir durum. İlerleyen yaşımı da hesaba katarsak özellikle göğüs bölgemin bakıma ihtiyacı olduğunun bilincine vardım. Eşimin de teşvikiyle ürününüzü sipariş ettim. Sonucuna kendim bile inanamadım. Şükranlarımı iletiyorum.


Ceyda, Yaş: 33 Batman 17.01.2009


Bundan yaklaşık 3 sene önce göğüs estetiği oldum ve silikon taktırdım. Hamile kalmadan öncede silikonlarımı çıkarttırmak zorunda kaldım. Bu aşamada bir sorun olmamamsına rağmen, emzirme döneminden sonra göıüslerimde sarkmalar meydana geldi. Tekrar bir ameliyat geçirmek açıkcası gözümü korkuttu. İnternette yoğun aramalarım sonucu sizi buldum. İyi bir ürün olduğuna kanaat getirdim ve online siparişimi verdim. Hızlı bir şekilde gerçekletirdiğiniz teslimatnızın ardından ürünü tarif ettiğiniz şekilde dekolte bölgeme uyguladım. Neticede dik duran göğüslere kavuştum. Herkese tavsiye ederim.


Canan, Yaş: 39 03.01.2009


Etkili ve diğer yöntemlere kıyasla ucuz bir yöntem. Uzun süredir dolabımdan eksik etmediğim ürünlerdendir. Konuyla ilgili daha önceki yorumlarımı da eklerseniz çok sevinirim. Sayglarımla


Gamze Yaş: 26 Eskiehir


Çok uzun süredir göğüs büyütücü ürün arayışı içerisindeydim. Araştırmalarmın sonucunda 2 adet Bust Booster almaya karar verdim. Kullanım talimatlarına birebir uydum ve gösterdiği etki karşısında hayrete düştüm. Bu ürünü "vazgeçilmezler" listeme ekledim. Ürününüzün farklı serileri de mevcut ise lütfen beni haberdar edin.


Ayşegül Yaş: 52 Adana


Bust Booster'in göğüs dikleştirici bir ürün olduğunu okudum sayfanızdan, ilerlemiş yaşıma rağmen etki eder mi? Lütfen beni aydınlatınız.

Yasemin Yaş: 34 stanbul


Göğüs büyütücü kreminizi 3 aydır kullanıyorum. Çok memnunum. Süreklilik sağlayan müşterilerinize ekstra bir indirim uyguluyormusunuz?


İpek. K. Yaş: 23 Antalya


Uzun süredir küçük göğüslerime bir çare arıyordum. Yıllardır bu konuda çok hassasımdır. Annemde artık bu yakarışımdan bıkıtğı için benim adıma Bust Booster Göğüs büyütücü kreminizden sipariş etti. Ürününüzü kullandıktan sonra artık kendime güvenim oluştu. Kendimi daha rahat hissetmeye başladım ve istediğim kıyafetleri rahatca giyebilme özgürlüğüne kavuştum. Teşekkür ederim.


Zeliha Yaş: 44 Diyarbakır


Yaklaşan yaz ayları için ideal bir ürün. Tatilde giyeceğim mayoyu saklamama gerek kalmayacak. Bust Boosterden çok memnunum. Aylık, haftalık bültenleriniz mevcut ise lütfen benim e- postama da gönderin.Hande Yaş: 25 İstanbulTek kelimeyle mucize!:)


Nermin Yaş: 36 Bursa
Göğüs bütücü yüzlerce ürün var, tercih etmekte çok zorlandım fakat neticeyi almak kolay oldu. Bust Booster'a ve size teşekkürler.


Merve Yaş: 27 Sinop

Ürünü almadan önce kafamdaki tüm soru işaretlerini giderdiğiniz ve sorularımı sabırla yanıtladığınız için size teşekkür ederim. Bust Booster'i aldıktan sonra uygulama konusunda da bana yardımcı olduğunuz için minnetarım.Bust Boosterı yeni kullanmaya başladım. Sürer sürmez kalitesini hissettiriyor. En kısa sürede size kesin sonucu hakkında yazacam. Ekibinize teşekkürler.

Bahar Yaş: 28 Konya

Öncelikle çook teşkrlr...Gerçekten önceleri pek önemsemiordum fakat son 1 yıl içinde artık göğüs ölçülerimin küçüklüğü pisikolojımı bozmaya başlamştı...Özellikle yaz ayları badi falan giyince çok sıkılıordum..internette araştırmaya başladım ve karşıma biçok ürün çıktı...bir çoğunu aradım fakat tatmın edıcı cevaplar alamdım..sora bu sıtedekı numaralarda arayıp ulaştımda bana tatmın edıcı cevaplar verdıler...İnanın Bust Booster göğüs büyütücü krem harika sonuç verdi...bıde unutmadan teslımat konusundakı hızmetlerınden dolayıda tesekkur edıorum..


Gülcan Yaş: 30 Denizli

mrblr..Verilen hizmeti takdir etmek için memnuniyetimi azda olsa dile getirmek istedim...ben ve aynı işyerinde çalıştığım arkadaşım ıkımızde Bust Booster göğüs büyütücü kremi kullandık..Göğüslerim şuan tam istedim ölçüde..Hatta erkek arkadaslarımız sordunda gülüp sır oldunu söylüoruz :)) Malum estetık ameliyat dunyanın parası ne yalan solım benı aşardı..o nedenle kullanma konusunda tereddut etmeyın..gerçı ılk basta bende cok tereddut ettım ama suan başım ve göğüslerim dimdik yürüoruz..:)) ...çalışmalarınızda başarılar dilorum...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !