HEMOROİD(BASURA KESİN ÇÖZÜM)

HEMOROİD(BASURA KESİN ÇÖZÜM)

Hemoroid (Basur) Tedavisi için İdasil Hemoroid Kapsül
Hemoroid Rahatsızlığının Giderilmesinde

Varis Rahatsızlığının Giderilmesinde

Mide problemleri ve Sindirim sisteminin düzenlenmesinde kullanılır.

 
HEMOROİD NEDİR?

Hemoroid makat bölgesindeki damarların genişlemesi yani Varisidir. Basur rahatsızlığı kalın bağırsaklardaki toplardamarların şiddetli kabızlık veya şiddetli ishal sonucunda, ayaktan veya belden alınan soğuk dolayısıyla çalışmamaları durumunda oluşan bir rahatsızlık biçimi olarak da tanımlanabilir. Çalışmaz duruma gelen toplardamar yani basur içerisindeki kanın pıhtılaşması sonucu meme biçiminde dışarıya çıkar veya anüsün iç kısmında memeler oluşur.

İdasil Hemoroid Kapsül İle

Ağrısız, Ameliyatsız Yan etkisi Olmayan Tamamen Doğal Bitkilerle Hemoroid (BASUR) Rahatsızlığından Kurtulacaksınız.

İdasil Hemoroid BASUR Kapsül Tamamen Bitkisel Olup Hiçbir Yan Tesiri Yoktur. Yeni Doğum Yapmış Hanımlar Dahi İdasil Hemoroid Kapsülü Rahatlıkla Kullanabilirler.

İdasil Hemoroid BASUR Kapsülü Kullanmaya Başladığınız Anda ilk Önce Kanamayı Keser, Daha Sonra Ağrıyı, Sancıyı ve Yanmayı Keser. Sarkmış Olan Memecikler Kullanım Süresi İçinde Yerine Oturur. Bir daha Böyle bir Rahatsızlık Görmezsiniz...
 

2

 

İdasil Hemoroid Kapsül, yüzyıllardır kullanılan ve içeriği bilinen bitkilerin kliniksel deneyler ile bir araya getirilmesinden ve denenmesinden oluşan bir bitkisel takviye ürünüdür. Kliniksel deneyler, İdasil Hemoroid Kapsül’ün 20 gün içerisinde etkisini göstererek, hemoroid rahatsızlığına ciddi derecede etki göstererek gerilemesini sağladığı kanıtlanmıştır. 

20 günlük bir uygulama sonucu, klinik deneylerine katılan deneklerde, hemoroid’in en az % 35 gerilediği gözlemlenmiştir. Yine bu deneylerle rahatsız haldeki kişilerde çalışmaz halde bulunan makat bölgesindeki toplardamarların çalışmaya başladığı ve memeleşmelerde küçülmeler olduğu saptanmıştır.

Bilindiği üzere, hemoroid rahatsızlığı makat bölgesindeki toplardamarların genişlemesi yani “Varisi’dir”. İdasil Hemoroid Kapsül, bitkisel kapsüllerinin mantığı olarak ise vücut bölgesindeki tüm damarların çalışmasını hızlandırması ve kan basıncını arttırmasıdır. Bununla birlikte tıkalı haldeki toplardamarlar da aynı yöntem vasıtası ile açılır. Kalp güçlenir.

İdasil hemoroid Kapsül, içerdiği bitkisellerle, vücudun direnç kaybını engeller ve hastalık karşısında sıkıntılı anlık rahatlamalar nedeni ile "direncin artması gibi" olma durumunu yaratmaz. Besleyici elemanları ile hastalığı ilerlemesini engeller. İdasil Hemoroid Kapsül, 'ın hedefi ve uygulama merkezi hastalıklı doku ve organlardır.

İdasil Hemoroid Kapsül'ün üç önemli etkisi bulunmaktadır.

1. Vücut genelinde tıkalı damarların açılmasını sağlar.

2. Kalbi güçlendirir. Kan akışını ve basıncını düzenler.

3. Mide ve sindirim sistemini düzenler, kabızlık ve ishal gibi problemleri bitirir. Bağırsakların düzenli çalışmasını sağlar

4. Varis oluşumunu önler, oluşmuş varislerin ilerlemesini önler tedavisini gerçekleştirir.

İdasil Hemoroid Kapsül, yukarıda sayılan etkileri sonucu, vücut ihtiyacı olan gerekli her türlü sistemi çalışmasına yardımcı olarak vücut drencini artırır ve hemoroid rahatsızlığının gerilemesini sağlar.

İdasil Hemoroid Kapsül, hiç bir nedenle, damarların düzenli çalışması artırılmasından sonra rahatsızlığın ilerlemesine ve büyümelerin ve değerlerin artmasına neden olmaz, Aksine vücudu direnci ile birlikte rahatsızlıktan sizi tamamen kurtarır ve tekrar oluşumunu engeller.

 

İdasil Hemoroid Kapsül, NE DEĞİLDİR?

Öncelikle ve özellikle, hiç bir kimyasal içermez. Mineral ve her ne ad altında olursa olsun, hiç bir katkı maddesi içermez. Tamamen BİTKİSEL dir.

İdasil Hemoroid Kapsül, yasal olmayan yollar ile yurda sokulan ya da satılan; bu nedenle de herhangi bir denetime tabii olmayan bir ürün değildir. T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın, 12.08.2008 tarih ve 16-00006-00003-6 Sayılı izni ile üretilmiştir ve Türkiye Cumhuriyeti’nin denetim mekanizmaları ile her aşamada denetlenmektedir.

İdasil Hemoroid Kapsül ilaç değildir. Türk Gıda Kodeksine uygun olarak hazırlanmıştır.


İdasil Hemoroid Kapsül KİME, NASIL ETKİ EDER?

İdasil Hemoroid Kapsül ile Hemoroid rahatsızlığı olan kişilerin rahatsızlıklarının ilerlemelerine göre 1 ila 6 paket kullanımlık bir zaman sonucunda (20 ila 120 gün), rahatsızlığın tamamen ortadan kalmasını ve bir daha oluşmamasına etken olan bir bitkisel karışım drogdur.
Rahatsızlığınızın durumuna göre 1 ila 6 paket ürün arası kullanım gerekebilir. Etki ilk kullanılan paketle birlikte görülecektir.


T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın, 12/08/2009 tarih ve 16-00006-00008-1 Sayılı izni ile üretilmiştir. ve Türkiye Cumhuriyetinin denetim mekanizmaları ile her aşamada denetlenmektedir.
 

Ürün İçeriği:
Asplenium Ceterach...    125 mg (Altınotu)
Anchillea Millefolium....   103 mg (Civanperçemi)
Cassia Sp....                 96 mg (Isırgan Otu)
Urtica Sp....                 92 mg (Sinameki)
Equisetum Arvense...     84 mg (At Kuyrugu)
Natural Capsule...          Doğal Kapsül


Hemoroid halk arasında hemeroid hemeroit hemoroit homoroid basur bağsur homoroit şeklinde yanlış telafuz edilebilmektedir ve basur tedavisi için etkilidir.

h

 

Günde 3 Kez yemeklerden 30 dakika önce 1' er kapsül olmak üzere alınır.

 

İdasil ne kadar süre ile kullanmalıyım?

İdasil etkisi hastadan hastaya değişmektedir.İdasilden maksimum etkiyi
alabilmek için önerilen dozlarda hiç aksatmadan minimum 1 ay kullanılması

gerekmektedir. İdasil sadece geçici bir çözüm değildir. Hasar gören dokuları tamir

edici özelliklere sahiptir.

d

Eğer İdasil basur ilacı ürünümüzü direkt bizden aldıysanız ve sonuçlarından memnun değilseniz, bütün şişeleri 2 ay içinde bize geri yollayın, size kargo parası dahil bütün paranızın tamamını size geri yollayalım. Hem de hiçbir soru sorulmadan.

Peki biz bu inanılmaz garantiyi neden veriyoruz?

Çünkü her zaman söylediğimiz gibi siz zaten bizim ürünlerimizden memnun kalacaksınız.

İdasil basur ilacı Geri Ödeme Adresi

S.Çeme C. Karadut S. No:39/8 Kadıköy - İstanbul

ee

Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması kesinlikle ürün içeriğini bilmemekte. Ürünleriniz hediyelik ürün olarak yollanmaktadır. Kutu üzerinde Bab Medikal Yazmaktadır. Ürünleriniz isminize gönderildiğinden dolayı 3. kişiler teslim alamaz.

Aynı Gün Sevkiyat 09.00 ile 16.00 arası alınan tüm siparişleri aynı gün yükleme garantisi. Eğer siparişiniz çalışma saatleri dışında gelirse siparişi takip eden ilk çalışma gününde yüklenir.

Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bıraklacaktır. Eğer 7 gün içinde almazsanız, siparişiniz bize geri gelecektir

e

Ürünleriniz tamamen gizli kutularda, ürün içeriğinin kurye ve kargo firmasının bilmemesi sağlanarak hediyelik ürün olarak gönderimi yapılmaktadır.

İsteğinize göre ev, iş adresinize teslim veya adresinize en yakın kargo şubesinden teslimatla paketinizi alabilirsiniz.

r

 

Uzun zamandır basur problemi yaşıyordum ve ameliyat olmaktan çok çekiniyordum. Benim için son çözüm bile değildi. Bu nedenle kullanmadığım ilaç kalmadı neredeyse, ancak bu kapsülü kullanınca, ilk 2-3 gün de bile rahatladığımı farkettim. Basur acısını çok iyi biliyorum, benim gibi olanlara yardımcı olması için dua ediyorum" Nergiz - Balıkesir

--------------------------------------------------------------------------------

Hamileliğimden sonra basur oldum, bebek emzirdiğim için de ilaç kullanamıyordum. Bu ürün bitkisel olduğu için ve tamamen doğal olduğuna inandığım  için denedim. Şimdi çok memnunum, özellikle bizim gibi bebekli annelere öneriyorum, tüm şişkinliğimi ve kaşıntımı aldı. Çok teşekkürler

 ---------------------------------------------------------------------------------

Basur ameliyatı olmaktan çok korktuğum için alternatif ürünler aramak durumda kaldım , birde  çok utangaç bir yapım var doktora gitmeye çekindim o kadar yakın arkadaşlarımın israrına rağmen bir türlü gidemedim,internet üzerinden alternatif ürün aradım ve idasil basur ilacını gördüm ve kullandım  ilk haftada rahatlama hissettim   teşşekurler. İlker -Bursa

---------------------------------------------------------------------------------

Bu kadar rahatlatıcı bir çözümü bu kadar kolay ve ucuza temin etmiş olmak çok güzel. Daha önceden haberdar olmayışıma, acı içerisinde geçen günlerime yanıyorum. Tarık - Bingöl

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Her tuvalete gidişimde ağrılar içinde ve inleyerek bana acı çektiren bu kötü hastalıktan idasil sayesinde kurtuldum ve üstelik kullanım sonrası hiçbir yan etkiside olmadı.Tüm arkadaşlarıma tavsiye ettim.Teşekkür ederim.  Cemal-İskenderun

------------------------------------------------------------------------------------------------

Doğum sonrası yakalandığım bu lanet hastalık nedeniyle büyük abdestimi yapmakta inanılmaz zorlanıyordum ve çektirdiği acısıda cabası.Yalnız idasil i kullanmaya başladığımdan beri ne acı kaldı ne de sızı.Allah bu ilacı bulan arkadaşlardan razı olsun. Banu-Kocaeli


Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !